FAQ

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/aw85/domains/jakdlugoidzieprzelew.pl/public_html/includes/common.inc).

Jak długo idzie przelew? Co to jest?

jakdlugoidzieprzelew.pl to strona na której łatwo sprawdzisz ile idzie przelew. Po prostu podajesz godzinę przelewu, wybierasz bank nadawcy i odbiorcy i już – wiesz jak długo idzie przelew. Dzięki temu serwisowi nigdy już nie spytasz: Przelew, ile idzie?

Po co powstał jak długo idzie przelew.

Bo często słyszeliśmy pytania: przelew, jak długo idzie? W związku z tym postanowiliśmy udostępnić narzędzie dzięki któremu będziecie mogli sprawdzić ile przelew idzie. Prosto i szybko.

Czy sprawdzanie ile idzie przelew jest bezpłatne?

Tak, oczywiście, nie pobieramy żadnych opłat za sprawdzenie ile idzie przelew. Strona jest całkowicie darmowa i zawsze taka będzie.

Skąd wiecie ile idzie przelew?

Każdy bank ma swoje sesje, które odbywają się o ustalonych godzinach. W czasie tych sesji bank księguje pieniądze. Następnie wysyła informacje do systemu przelewów międzybankowych elixir. W systemie eliksir występują dwie sesje – sesja przychodząca i sesja wychodząca. W pierwszej system eliksir księguje pieniądze od banków a w drugiej wysyła zaksięgowane środki do banków. Znając godziny sesji w systemie eliksir oraz wewnętrzne sesje banków możemy ustalić jak długo idzie przelew.

Jak mogę się z wami skontaktować?

To proste, napisz do nas: biuro@sygnetica.pl

Mam sugestię lub chcę zgłosić błąd!

Będziemy bardzo wdzięczni jeśli prześlesz nam swoje uwagi lub informacje o błędzie, który powoduje niedogodność przy korzystaniu z serwisu. Pisz do nas bez zastanowienia.

Podoba Ci się nasz serwis? Wesprzyj nas uczuciem.